http://www.witnica.pl Panel Administracyjny English Version Wersja polska Witaj! Jesteś 43575 gościem na naszej stronie od 18.10.2007.


 

Tęczowy most

- tak my ludzie nazywamy boski kawałek nieba,
do którego odchodzą nasi czworonozni przyjaciele.

"Kiedy odchodzi zwierzę, które było szczególnie bliskie Twojemu sercu, a Ty pozostajesz po tej stronie, ufasz że Twój najlepszy przyjaciel udaje się na Tęczowy Most. Są tam łąki i wzgórza, na których wszyscy nasi mali przyjaciele mogą bawić się i biegać razem. Mają tam dostatek jedzenia, wody i słońca; jest im ciepło i przytulnie.
Wszystkie zwierzęta, które były chore i stare powracają w czasy młodości i zdrowia; te, które były ranne lub okaleczone, są znów całe i silne: takie, jakimi je pamiętamy, marząc o czasach i dniach, które przeminęły. Zwierzęta są szczęśliwe i zadowolone, z jednym małym wyjątkiem: każde z nich tęskni do tej jedynej, wyjątkowej osoby, która pozostała po tamtej stronie.

Biegają i bawią się razem, lecz przychodzi taki dzień, gdy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal. Jego lśniące oczy są skupione, jego spragnione ciało drży. Nagle opuszcza grupę, pędząc ponad zielona trawą, a jego nogi poruszają się wciąż prędzej i prędzej.

To Ty zostałeś dostrzeżony, a kiedy Ty i Twój najlepszy przyjaciel wreszcie się spotykacie, obejmujecie się w radosnym połączeniu, by nigdy już się nie rozłączyć. Deszcz szczęśliwych pocałunków pada na Twoją twarz, Twoje ręce znów pieszczą ukochany łeb; patrzysz znów w ufne oczy swego przyjaciela, który na tak długo opuścił Twe życie, ale nigdy nie opuścił Twego serca.

A potem przekraczacie Tęczowy Most - JUŻ RAZEM..."

Autor nieznany

o tylko pies, tak mówisz
Tylko pies...
A ja ci powiem
Że pies to często więcej niż
Człowiek
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz...
Psia dusza większa jest od psa
I kiedy uśmiechasz się do niej
Ona się huśta na ogonie
A kiedy się pożegnać trzeba
I psu czas iść do psiego nieba
To niedaleko przecież pies wyrusza
Z tobą zostanie jego dusza...

B.BorzymskaKliknij miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie.

15.jpg 16.jpg 12.jpg 
11.jpg 10.jpg 08.jpg 
07.jpg 09.jpg 01.jpg 
06.jpg 
 
Najlepsze strony o Berneńczykach

IE 4.0+    1024x768+

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

(c) 2003 by Marek Mazur. Wszelkie prawa zastrzeżone.